LEONA LEWIS!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEONA LEWIS!!!

welcome
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prichaj nam o sebi....

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Kaia Lewis
Admin
Kaia Lewis


Posts : 88
Join date : 2008-07-11
Age : 29
Location : Bg

Prichaj nam o sebi.... Empty
PostSubject: Prichaj nam o sebi....   Prichaj nam o sebi.... EmptyFri Jul 11, 2008 4:56 pm

pa izwoli....prichaj o sebi....opshirnije !!!
Back to top Go down
https://weloveleona.forumotion.net
KillerQueen
Admin
KillerQueen


Posts : 63
Join date : 2008-07-11

Prichaj nam o sebi.... Empty
PostSubject: Re: Prichaj nam o sebi....   Prichaj nam o sebi.... EmptySat Jul 12, 2008 3:15 am

Pa ovako...Ja sam Jovana imam 14 godina...Ovog leta upisala sam gimnaziju drustveno jezicki smer...Volim knjige,tenis,net i muziku...Volim da se druzim i upoznajem nove ljude...Omiljeni pevac mi je Freddie Mercury...Pevacice Norah Jones,Duffy i Leona...Omiljena grupa Queen naravno Laughing...Najdraza pesma mozda Love of my life...mada se to kod mene stalno menja...Omiljeni glumac mi je Johnny Depp a u zadnje vreme i Ben Barnes...Omiljeni teniser RAFA NADAL osvajac Vimbldona i RGa 2008...teniserka JJ...Najbolja amiga mi je Kaia pozzzzz za nju...sta jos da kazem o sebi???nista samo pozz svima
Back to top Go down
Kaia Lewis
Admin
Kaia Lewis


Posts : 88
Join date : 2008-07-11
Age : 29
Location : Bg

Prichaj nam o sebi.... Empty
PostSubject: Re: Prichaj nam o sebi....   Prichaj nam o sebi.... EmptySat Jul 12, 2008 4:59 am

ewo i o meni..... Ja se zowem Kaia. osmi razred '94 godishte,
Zhivim u Beogradu, U kotezhu KOTEZH KONZA!!!
Treniram tenis, obozhavam ga, Najomiljenija osoba i sportista mi je Rafa Nadal, od teniserki Maria Sharapova,Jelena Jankovic,Venus Williams
Slusham Rock,PoP,Indie,Reggae,R'N'B,Soul, uglawnom mrzim srpsku muziku, mrzim folk, obozhavam Leonu!!!
Back to top Go down
https://weloveleona.forumotion.net
*Punk_Princess*

*Punk_Princess*


Posts : 48
Join date : 2008-07-12

Prichaj nam o sebi.... Empty
PostSubject: Re: Prichaj nam o sebi....   Prichaj nam o sebi.... EmptySun Jul 13, 2008 10:59 am

Pa... Ja sam Selena, imam 12 godina, iz Arandjelovca sam... Rodjena sam 05.07.1996. Krecem u 6. razred osnovne skole... Treniram tenis i idem na casove engleskog i francuskog, a uskoro krecem i na spanski... Obozavam Rafu Nadala, mog idola, ujedno i omiljenog tenisera. Omiljena teniserka mi je Masha i JJ... Omiljeni pevac mi je Marcelo kralj.... A pevacica Avril Lavigne... Omiljena grupa... Pa ne znam ni ja... Zaljubljena sma... Pih kad bi znala lol! Najvise na svetu mrzim Djokobitcha i Anu Ivanovic i degena Gavrila... I tako pozz. lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Prichaj nam o sebi.... Empty
PostSubject: Re: Prichaj nam o sebi....   Prichaj nam o sebi.... Empty

Back to top Go down
 
Prichaj nam o sebi....
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEONA LEWIS!!! :: Welocme :: Upoznavanje-
Jump to: